Na sali wiejskiej w Kotli miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło lokalną społeczność. Dzieci z Przedszkola Publicznego w Kotli, kończące swoją przedszkolną przygodę, zorganizowały uroczystość, która w symboliczny sposób ukazała ich gotowość do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Podczas tego emocjonującego dnia, mali artyści wcielili się w role pilotów i stewardes, zabierając zgromadzonych gości w edukacyjną podróż z przedszkola do szkoły.
Goście Specjalni na Wydarzeniu
Wśród zgromadzonych na uroczystości nie zabrakło znamienitych gości. Udział wzięli m.in. Dorota Młodecka, członek Zarządu Powiatu Głogowskiego, oraz Kamila Suchocka-Szperlik, Wójt Gminy Kotla. Obecność przedstawicieli lokalnych instytucji, takich jak Anna Grzyb, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego, i Dorota Pieczulis, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, podkreślała wagę tego wydarzenia dla całej społeczności. Wśród gości znaleźli się również Małgorzata Madera, kierownik GOZ w Kotli, oraz Anna Link, lekarz z tej placówki.
Podziękowania i Życzenia
Wójt gminy, Kamila Suchocka-Szperlik, skierowała ciepłe słowa do dzieci oraz podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie uroczystości. Wyraziła swoją radość z sukcesu występu dzieci i życzyła im udanych oraz bezpiecznych wakacji. Podkreśliła również znaczenie pracy dyrekcji, nauczycieli oraz całej kadry przedszkola w tworzeniu przyjaznej atmosfery edukacyjnej. Zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas podsumowań, ale również początek nowej przygody, którą dzieci rozpoczną po wakacyjnej przerwie.
Źródło: facebook.com/gminakotla
