Karta MultiSport to rozwiązanie, z którego nie każdy może korzystać. Jest to jednak coraz popularniejsze rozwiązanie i coraz więcej firm decyduje się na to. Z kartą MultiSport pracownicy, oraz ich rodziny lub partnerzy, mogą korzystać z wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju całkowicie za darmo. Jest to świetny benefit, z którego korzysta bardzo duża część ludzi.

Istnieją różne rodzaje kart Multisport i każda z nich pozwala na korzystanie z trochę innych obiektów. Dwie najpopularniejsze to MultiSport Classic i MultiSport Plus. Sprawdźmy gdzie mogą wybrać się ich posiadacze w Głogowie.

MultiSport Classic

W Głogowie jest osiem punktów, które akceptują kartę MultiSport Classic. To całkiem sporo jak na fakt, że nie jest to ogromne miasto. Na ulicy Rzemieślniczej warto odwiedzić Fitness & Squash Complex. Co prawda do sportów rakietowych trzeba dopłacić, ale cena jest bardzo atrakcyjna. Podobnie jest w przypadku Centrum Sportowego Kiko Plus przy ul. Piłsudskiego. W samym centrum Starego Miasta, na ul. Polskiej skorzystać można z usług Farmy Zdrowia. Dla osób, które interesuje wejście bez limitu czasowego, polecamy Babylon na ul. Obrońców Pokoju i Goliat Siłownię na ul. Norwida. Wszystkich fanów jazdy na łyżwach i wrotkach powinno zainteresować Rodzinne Centrum Rekreacyjno-Sportowe O.K. PARK, które znajduje się przy ul. Bolesława Śmiałego. Osoby zainteresowane skakaniem na trampolinach mogą spokojnie udać się do Jump Planet Gym Głogów na ul. Poniatowskiego, gdzie również jest akceptowana karta MultiSport Classic. W Akademii Ruchu na ul. Brzeskiej dostępne są zajęcia z jogi i tańca dla posiadaczy karty.

MultiSport Plus

Posiadacze tej karty mają dostęp do aż 23 obiektów sportowych i rekreacyjnych. Oprócz wszystkich tych, które są wymienione powyżej jest na przykład: Stronghold Gym. To właśnie tam potrenujecie crossfit. Dla zainteresowanych sztukami walki otwarty jest Legion “Głogów” przy ul. Gwiaździstej, Checkmat na ul. Poniatowskiego, UKS Boks Głogów przy ul. Norwida i Obiekt Rekreacyjno-Sportowy Kyokushin Karate na ul. Daszyńskiej. Dodatkowo swoje oferty przygotował Zespół Basenów Odkrytych przy ul. Rudnowskiej, Alkala Sauna na ul. Budowlanych i Szkoła Jogi Surya Namaskar na ul. Słowiańskiej. Znajdzie się również coś dla fanów tenisa – Tennis Kul Club przy ul. Piotra Skargi.

Jak widzicie karta z Plusem daje o wiele więcej możliwości, ale to nie znaczy, że mając standardowego MultiSporta Classic nie będziecie mieli co robić. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty, ponieważ sport to zdrowie.