W Głogowie nie ma nudy. Ciągle się coś dzieje, z czego zapewne cieszą się mieszkańcy Głogowa oraz okolicznych miejscowości. Poniżej przedstawiamy pokrótce kilka propozycji, jak miło w najbliższych dniach, można spędzić wolny czas samemu bądź z rodziną i przyjaciółmi.

Jakie wydarzenia będą miały miejsce? Kiedy i gdzie się odbędą?

Pierwsza propozycja będzie miała miejsce już 14 listopada w Centrum Kultury MOK w Głogowie. Będzie to spektakl komediowy pod tytułem „Kolacja dla głupca”. Spektakl ten będzie grany o godzinie 16 oraz o godzinie 18. W Biurze Obsługi Klienta MOK będzie można zakupić bilet w wysokości od 90 do 120 złotych. Bilety będą także dostępne na https://copa.pl/glogow/. W spektaklu będzie można zobaczyć wielu aktorów, między innymi: Cezary żak, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha, Bartłomiej Topa, Michał Zieliński, Witold Dębicki.

Jakie będzie kolejne wydarzenie?

Kolejnym wydarzeniem, którym warto się zainteresować i na które warto się wybrać, będzie 18 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie. Będzie to spotkanie ze słynną himalaistką i podróżniczką — Panią Moniką Witkowską. Wstęp będzie bezpłatny, dlatego tym bardziej warto skorzystać, by posłuchać o ośmiotysięcznikach, o zdobyciu gór wysokich i wielu innych. Pani Monika odwiedziła aż 180 krajów oraz między innymi zdobyła Koronę Ziemi!

Biblioteka mieści się przy ulicy Jedności Robotniczej 15, a spotkanie z wyjątkowym gościem rozpocznie się o godzinie 18.

Stand – up

Dzień później możecie też Państwo wybrać się do Teatru Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Tam bowiem 19 listopada o godzinie 19-stej, odbędzie się Stand-up, który wykona Paweł Chałupka. Bilety na to wydarzenie można kupić między innymi w teatrze w Biurze Obsługi Klienta.

Ponadto tego samego dnia, czyli 19 listopada, odbędzie się koncert — Mario Szaban pod tytułem „Przed…pomiędzy…”. Koncert będzie miał romantyczny klimat nie tylko dzięki muzyce, ale też dlatego, że będzie odbywał się w Fortepiano Ristorante. Jeśli chcecie się wybrać, trzeba zarezerwować miejsce, a można to zrobić pod nr telefonu 768323019.

A Wy, na które wydarzenie zdecydujecie się wybrać tym razem?