Co roku wiele zwierząt trafia do schronisk w całej Polsce. W większości z nich nie ma idealnych warunków do życia, z resztą nawet gdyby było, to nigdy nie zastąpią one prawdziwego domu. Właściciele, pracownicy i wolontariusze robią wszystko, żeby zapewnić zwierzakom jak najlepszy pobyt w schronisku, ale z pewnością wszyscy byliby szczęśliwsi, gdyby psy znalazły swoich kochających właścicieli. Dzisiaj przedstawimy Wam podopiecznych głogowskiego schroniska. Być może znajdziecie w nim swojego wiernego przyjaciela, któremu podarujecie dom?

Eris

Około 1,5-roczna suczka, która uwielbia być głaskana. Jest wesoła, ale spokojna i nie przejawia zachowań agresywnych. Bardzo ładnie i chętnie chodzi na smyczy. Ciężko radzi sobie w schronisku i zdecydowanie potrzebuje swojego człowieka, który będzie ją drapał po brzuchu. Może to właśnie ty zabierzesz ze sobą Eris do domu?

Herkules

Ma mniej więcej 4-5 lat i kocha być przytulany i głaskany. Jest bardzo kontaktowy i nie ma najmniejszego problemu z ludźmi. Uwielbia spacery, umie chodzić na smyczy i zna przywołanie. Jest wulkanem energii, dlatego szuka domu aktywnego, który będzie mógł zaspokoić wszystkie jego potrzeby. Nie przepada za innymi psami więc najlepiej jakby był jedynakiem. Kto pokocha Herkulesa?

Bobi

Ma około 2 lat i jest niewielkich rozmiarów psiakiem. Uwielbia się przytulać i mógłby całe dnie spędzać na kolanach. Zdecydowanie poszukuje swojego człowieka i swojej kanapy. Przez to co przeszedł jest raczej niepewnym i trochę lękliwym psem, więc potrzebuje dużo cierpliwości i pracy. Z dnia na dzień jednak widać, że się otwiera i o wiele bardziej ufa. Kto podaruje dom Bobiemu?

Marmur

Niespełna 2-letni pies, który jest wulkanem energii. Oprócz tego jest niesamowicie łagodny, przyjaźnie nastawiony do innych psów i kotów. Uwielbia ludzi i bardzo chętnie współpracuje. Ładnie chodzi na smyczy i szuka domu aktywnego. Niestety Marmur prawdopodobnie ma lęk separacyjny i przyszła rodzina powinna z nim cierpliwie pracować. Najlepiej gdyby nie zostawał sam przez większość dnia. Kto da szansę Marmurowi i zaopiekuje się nim najlepiej jak potrafi?