Lubicie się pośmiać i często oglądacie kabarety lub stand-upy? To świetnie, ponieważ takich wydarzeń nie zabraknie również w Głogowie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najbliższych występów związanych właśnie z kabaretami. Sprawdźcie kiedy warto zarezerwować sobie czas w kalendarzu!

Katarzyna Piasecka

Kasia Piasecka już 12 maja pojawi się w Głogowie z nowym stand-upem “Moje Tabu”. Jeśli lubicie wystąpienia, na których nie wiecie, czego się spodziewać, to nie może Was zabraknąć i tu. Jest to bardzo bezpośrednia artystka, która otwarcie mówi, że na scenie może zrobić wszystko. Jeśli interesuje Was to spotkanie to już dziś możecie kupić bilety przez internet. Przyjdźcie z nimi do kręgielni Bowling Club 12 maja o 19:00.

Kabaret Hrabi “Wady i Waszki”

Już 13 maja rozpocznie się kolejne wydarzenie dla wszystkich fanów kabaretów i dobrej zabawy. Jak widzicie, w Głogowie nie ma nudy. Na pewno interesuje Was czym są tytułowe waszki? Dowiecie się tego właśnie podczas udziału w kabarecie. Jedyne co, to możemy Was zapewnić, że nie jest to błąd ortograficzny i nie chodzi o ważki. Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie o godzinie 20:00. Bilety możecie kupić już dziś przez internet. Nie możecie tego ominąć!

Ewa Stasiewicz i Karol Kopiec

Tych dwóch artystów powinien znać każdy, kto interesuje się stand-upami. Są oni związani ze sceną rozrywkową nie od dziś i pojawiali się również w telewizji oraz w programach internetowych. Jeśli chcecie zobaczyć ten duet na scenie to będziecie mieć taką okazję 8 czerwca w kręgielni Bowling Club o 20:00. Pamiętajcie, że wydarzenie jest tylko dla osób dorosłych, a bilety możecie kupić przez internet.