Świat edukacyjny w Głogowie pogrążył się w smutku na wieść o śmierci Urszuli Piotrowicz, która przez wiele lat zasłużenie pełniła funkcję sekretarza Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci. Niezwykłe jest to, że w murach tej placówki spędziła aż 46 lat swojego życia zawodowego.

Z ogromnym żalem przyjęliśmy informację o jej odejściu 3 lutego. Była nie tylko sekretarzem szkoły, ale także cenioną koleżanką i pozytywną siłą motywującą naszą społeczność – takie słowa można znaleźć na stronie internetowej ZSSiB, gdzie podano informację o jej śmierci.

Z głębi serca dziękujemy Ci, Pani Ulu, za liczne lata pełnienia roli sekretarza szkoły, stanowiska niezmiernie istotnego dla funkcjonowania placówki. W ciągu tych niesamowitych 46 lat pracy, Pani Ula nieustannie wnosiła swój wkład, przekazując swoją obszerną wiedzę i oferując wsparcie.

Pamięć o niej nie zaniknie, pozostawia za sobą nie tylko cenne wspomnienia, ale także trwałe dziedzictwo w naszej społeczności edukacyjnej. W szczególności jesteśmy wdzięczni za jej gotowość do niesienia pomocy i ogrom dobra, którego nam dostarczyła. Choć odeszła, nadal żyje w naszych sercach i pamięci

Wielka strata dla całej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycieli, pracowników, rodziców, uczniów i absolwentów – wszyscy wspólnie żegnają Panią Urszulę.