Restauracja Rodos w miejscowości Jaczów stała się miejscem niezapomnianej zabawy dla blisko 250 uczestników studniówki Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II z Głogowa. Impreza, którą można określić mianem rekordowej, zgromadziła uczniów, ich towarzyszy, gości specjalnych oraz nauczycieli. Planowano, że bal potrwa do godziny 4 nad ranem.

Łukasz Łuszczewski, znany także jako DJ VDV, który po raz czwarty z rzędu poprowadził studniówkę w tej szkole, wyraził swoje podziękowania za obdarzone mu zaufanie. Podkreślił, że jest to wielkie święcie dla młodzieży i zapewnił, że jak zawsze dopasuje muzykę do nastroju na parkiecie. Wyznał też, że ma nadzieję, iż uczestnicy bawiący się do godziny 4:00 wytrzymają energicznie do samego końca.

Niezwykłe emocje przyniósł moment tańca poloneza, który zaprezentowało 38 par. Było to niewątpliwie piękne widowisko. Dominika Drużkowska i Julia Drążek, uczennice ZSE, podkreśliły, że taniec ten stanowił dla nich okazję do przypomnienia sobie wspaniałych lat spędzonych w szkole. Dodały, że wybór Zespołu Szkół Ekonomicznych był naprawdę dobrym rozwiązaniem i warto inwestować w edukację w tej placówce.