W Głogowie jest wiele miejsc, gdzie można smacznie zjeść niedzielny obiad, kolację z rodzinką czy wypić kawkę z przyjaciółmi! Aby ułatwić Wam znalezienie fajnych miejscówek, poniżej przedstawiamy kilka miejsc.

Oto kilka fajny miejsc gastronomicznych i cukierniczych w Głogowie

„Kawiarnia Słodka” – kawiarnia znajduje się w centrum starówki, przy ulicy Kotlarskiej 1. Piękne, przytulne i klimatyczne miejsce, by wypić przepyszną kawę i zjeść coś słodkiego, np. Tiramisu czy Tort Bezowy. Są także lody i smaczne desery. Od wiosny do jesieni, jest także ogródek.

„Restauracja Kamelka” – to duża restauracja, która organizuje także imprezy okolicznościowe. Zjecie w niej dania z różnych części świata, takie jak: pizze, makarony czy burgery, a także zestawy obiadowe i specjalne zestawy dla dzieci. Miejsce to znajdziecie czy ulicy Galileusza 1A.

„Pasjami” – to restauracja w Głogowie, która mieści się przy ulicy Długiej 20. Możne w niej zasmakować, tradycyjne dania główne, makarony, pizze, risotta i wiele innych. Dlatego jeśli nie wiesz co zrobić np na niedzielny obiad – wybierz się z rodziną do restauracji 🙂

„Szaman” – czyli szama u szamana! Jeśli jesteście koneserami burgerów – to to miejsce jest idealne dla Was! Duża oferta wyśmienitych burgerów, sprawi że ciężko będzie zdecydować się tylko na jednego. Weźcie znajomych i lećcie na szamę do SZAMANA! – znajdziecie Ich przy ulicy Plutona 1.

„Charlie Food&Friends” – A o to sieć restauracji, która oferuje jedzenie na wagę. Jedzeniem usatysfakcjonują się wielbiciele kuchni tradycyjnej jak i nowoczesnej. Oferują dania mięsne, rybne, owoce, warzywa i wiele innych smakowitości! Możecie zasmakować tam na przykład burgera, ale nie takiego zwykłego, tylko z …buraka. 🙂 Adres to: ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego 19 – Galeria.

A Wy? Gdzie najchętniej stołujecie się w Głogowie? Polecajcie Wasze ulubione miejsca!