Chcesz czynnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym? Teraz to możliwe! Akademia Demokracji zagości w Głogowie już 21 lipca. Projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności do pełnienia aktywnej roli w demokratycznych wyborach.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą
w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Naszym celem jest umocnienie fundamentów demokracji, zachęcając do aktywnego udziału obywateli w procesie wyborczym. Poprzez ich edukację i budowanie świadomości społecznej przygotowujemy uczestników Akademii Demokracji do pełnienia istotnych ról w komisjach wyborczych. Przede wszystkim jednak dążymy do wzmocnienia demokratycznych wartości
i zasad, które stanowią fundament naszego społeczeństwa – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie w Głogowie odbędzie się 21 lipca. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]