Na drodze krajowej numer 10, w miejscowości Głogów, w województwie Kujawsko-Pomorskim, doszło do tragicznego zdarzenia. Życie stracił tam 48-letni motocyklista. Aktualnie na odcinku drogi między Toruniem a Warszawą wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności na miejscu zdarzenia.

„Dzisiejszego dnia, na terenie Głogowa, miało miejsce groźne zdarzenie drogowe. Z naszych początkowych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Nissan, wyjeżdżając z drogi podrzędnej, zderzył się z motocyklistą poruszającym się po drodze krajowej nr 10. Niestety, mimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala i starań medyków, operator pojazdu dwukołowego poniósł śmierć” – przekazała do publicznej wiadomości asp. Dominika Bocian, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Dodatkowe informacje podane przez aspiranta Bociana wskazują, że 72-letni kierowca Nissana był trzeźwy w chwili zdarzenia. Niestety to 48-letni motocyklista padł ofiarą tego tragicznego wypadku.