Chrobry Głogów S.A., znana spółka, ogłosiła poważną zmianę w swoim zarządzie. Dariusz Kubiak został mianowany nowym prezesem tej firmy 15 listopada. Przekazał mu swoje obowiązki Piotr Miselis, który pełnił tę funkcję nieco ponad rok, od 1 listopada 2022 roku. Miselis teraz wraca do roli prezesa w Komunikacji Miejskiej.

Głogowski prezydent, Rafael Rokaszewicz, podkreślił, że jest przekonany o kompetencjach i bogatym menadżerskim doświadczeniu Dariusza Kubiaka. Wierzy on, że Kubiak wykorzysta te umiejętności do efektywnego i profesjonalnego zarządzania spółką. Rokaszewicz dodał także słowa podziękowania dla Miselisa, który odpowiedział na jego prośbę o tymczasowe zarządzanie Chrobrym Głogów S.A. Miselis wydłużył swój okres zarządzania, aby zdobyć fundusze ministerialne na kluczowe inwestycje w spółce i przygotować te projekty do realizacji.

Prezydent Rokaszewicz poinformował również, że Piotr Miselis będzie teraz stawiał czoła nowym wyzwaniom w Komunikacji Miejskiej. Jego zadaniem będzie zarządzanie dostawą autobusów elektrycznych oraz wdrożenie systemu do ich ładowania.