Przybywa powodów do radości dla miłośników kąpieli na świeżym powietrzu i entuzjastów opalania w Głogowie. Od tego weekendu, dokładnie od 1 czerwca, czekają na mieszkańców baseny zewnętrzne na terenie miejskiej pływalni Chrobry. To jednak nie koniec dobrych wieści – pierwszy dzień sezonu pływalnego zbiega się z Dniem Dziecka, co wiąże się z możliwością skorzystania z basenu za darmo, bez względu na wiek.

W tym roku, baseny w Głogowie będą dostępne dla użytkowników przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 20:00. Cena biletów wynosi 25 zł za normalny i 15 zł za ulgowy. Możliwe jest również zakupienie biletu rodzinnego za 50 zł, który umożliwia korzystanie z atrakcji całodobowo. Wstęp na pływalnię jest bezpłatny dla dzieci do 3 roku życia oraz dla weteranów.

Ciekawą opcją jest dostępność tzw. wejściówki popołudniowej. Jest ona ważna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:00 do 20:00. Koszt takiego biletu wynosi 15 zł, natomiast jego wersja ulgowa kosztuje 10 zł. W tej opcji bilet rodziny to koszt 30 zł.